در حال جستجو...

بسته‌های شبانه هماراسیستم

از این پس می‌توانید با بسته‌های حجم شبانه هماراسیستم، حجم سرویس خود را با هزینه بسیار پایین افزایش دهید. این بسته‌ها در حقیقت نوعی شارژ حجمی ADSL هستند که فقط در ساعات شبانه می‌توان از آنها استفاده کرد. با خرید بسته شارژ شبانه، طی ساعات شبانه می‌توانید با همان سرعت سرویس ADSL خود از این حجم استفاده کنید.

پس از پایان حجم بسته شبانه، روش محاسبه حجم شبانه به حالت عادی باز می‌گردد و پس از آن در ساعات شبانه از شارژ اصلی حجم سرویس شما کسر می‌شود. البته همیشه می‌توانید پس از پایان شارژ شبانه خود، بسته جدیدی تهیه کنید.

ساعات دانلود بسته‌های شارژ شبانه هماراسیستم از ساعت ۲ بامداد تا ۷ صبح در تمام روزهای هفته است.

شرایط استفاده از بسته‌های شارژ‌ شبانه

شارژ شبانه هر سرویس محدود به دوره زمانی آن سرویس است و امکان انتقال آن به دوره‌های بعدی وجود ندارد. (این محدودیت انتقال هم برای بسته‌های شبانه و هم هدیه‌ رایگان شبانه روی سرویس وجود دارد.) برای مثال اگر ۲۵ روز از دوره سرویس شما باقی باشد، با خرید بسته شبانه 25GB فقط در طی ۲۵ روز باقی‌مانده فرصت استفاده از این بسته را خواهید داشت و پس از تمدید سرویس این حجم صفر خواهد شد.

به همین دلیل، ما تلاش می‌کنیم با محاسبه و بررسی سرعت و کیفیت ADSL شما در بخش خرید آنلاین شارژ شبانه، از خرید بسته‌هایی که مصرف کامل آنها در طول دوره سرویس شما ممکن نیست جلوگیری کنیم.

این تنها محدودیتی است که در خرید این بسته‌ها در نظر گرفته‌ایم و در صورت وجود زمان و سرعت کافی سرویس ADSL، می‌توانید تا 1000GB حجم شبانه سرویس خود را افزایش دهید و پس از پایان حجم هر بسته می‌توانید دوباره شارژ شبانه خریداری کنید.

  • بسته‌های شارژ شبانه بر روی تمام سرویس‌های حجمی هماراسیستم قابل استفاده است.
  • حجم شبانه خریداری شده، محدود به دوره فعلی سرویس است و امکان انتقال باقی‌مانده آن به دوره‌های بعدی وجود ندارد.
  • این بسته‌ها تغییری در سرعت سرویس شما ایجاد نمی‌کنند و در طول ساعات شبانه هم می‌توانید با همان سرعتی که در طول روز از سرویس ADSL خود استفاده می‌کنید، از شارژ شبانه سرویس خود استفاده کنید.
  • در صورت فعال بودن بسته نیترو برای سرویس شما، امکان خرید شارژ شبانه تا پایان بسته نیترو وجود ندارد و می‌توانید پس از پایان بسته نیترو، اقدام به خرید بسته شبانه نمایید.
  • در صورت اتمام حجم سرویس، امکان استفاده از حجم شبانه سرویس وجود ندارد.
  • ساعات شبانه بر روی بسته‌های فعال نیترو اعمال نمی‌شود و در صورت استفاده در ساعات شبانه نیز از اعتبار نیترو کسر می‌شود.
  • دارای مجوز شماره ۱۰۲/۵۵۸۸۷ در تاریخ ۹۵/۱۰/۱۰ از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

پشتیبانی شبانه‎روزی