در حال جستجو...

بسته‌های نیترو ADSL

بسته‌های پرسرعت تشویقی نیترو، شارژهای حجمی با افزایش سرعت و قیمت پایین‌تر و با مهلت استفاده‌ محدود هستند. با خرید و فعال‌سازی هر بسته‌ نیترو، تا پایان مقدار حجم و یا زمان بسته‌ با حداکثر سرعت از ارتباط اینترنتی خود استفاده می‌کنید و پس از پایان حجم یا زمان نیترو، سرعت و شارژ سرویس شما به حالت قبل باز می‌گردد. در طول استفاده از بسته نیترو از حجم اصلی سرویس شما کاسته نمی‌شود.
بنابر این با استفاده از بسته‌های نیترو می‌توانید مقدار حجم زیادی را با قیمتی مناسب،‌ با سرعتی بالاتر از سرعت سرویس فعلی و در مدت زمان مشخص استفاده کنید.

بسته‌های نیترو ویژه سرویس‌های محدود

  • حداکثر سرعت بسته‌های نیترو برای سرویس‌های Ultra و جشنواره برابر با 16Mbps، برای سایر سرویس‌های محدود 8Mbps می‌باشد.

بسته‌های نیترو ویژه سرویس‌های نامحدود

بر روی کدام سرویس‌ها می‌توان از نیترو استفاده کرد؟

از بسته‌های نیترو می‌توانید هم در سرویس‌های حجمی برای افزایش سرعت و شارژ، و هم در سرویس‌های نامحدود برای افزایش سرعت ارتباط خود (به اندازه زمان و حجم مشخص شده در بسته) استفاده کنید.

  • لطفا توجه داشته باشید که بسته‌های نیترو بر روی سرویس‌های ADSL فعال قابل استفاده است و جهت خرید بسته، حداقل مانده اعتبار سرویس باید بیشتر از مدت اعتبار بسته باشد، در صورت پایان زمان اشتراک ADSL،‌ قبل از خرید و فعال‌سازی بسته نیترو ابتدا باید سرویس خود را تمدید کنید.
  • پس از فعال‌سازی نیترو، تا پایان زمان یا حجم نیترو و بازگشت سرویس به حالت قبل، در ساعات شبانه هم ترافیک بسته نیترو مصرف می‌شود و پس از پایان بسته نیترو می‌توانید دوباره از حجم شبانه خود استفاده کنید.
  • حداکثر سرعت دریافتی شما بستگی به شرایط فیزیکی و پارامترهای فنی خط تلفن ADSL شما دارد.
  • دارای مجوز شماره ۱۰۲/۵۲۴۸۷ در تاریخ ۹۶/۰۵/۰۱ از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

پشتیبانی شبانه‎روزی